• KIDDO. Od tego roku zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 3 do 8 lat na zajęcia z języka angielskiego z użyciem mat edukacyjnych Kiddo. Powyższa metoda została opracowana specjalnie z myślą o najmłodszych i łączy w sobie efektywne przyswajanie podstaw języka angielskiego oraz wyśmienitą zabawę.
    Kolorowe maty z pięknymi rysunkami oraz pomysłowe gry i zabawy z ich użyciem umożliwiają nawet najmłodszym dzieciom łatwą i przyjemną naukę języka angielskiego. Dzieci z radością angażują się we wszystkie zadania, samodzielnie lub w grupie dzielnie stawiają czoła co raz trudniejszym wyzwaniom, jednocześnie czerpiąc z zajęć radość i ogromną satysfakcję.
    Na podkreślenie zasługuje również fakt, iż dzieci podczas zdecydowanej większości ćwiczeń są w ciągłym ruchu, biegają, skaczą, biorą udział w zawodach, aby w aktywny i skuteczny sposób przyswoić nowe słownictwo i konstrukcje gramatyczne. Na naszych zajęciach nudzie mówimy nie. Wszystkie maty wykonane są z bezpiecznych, łatwych do czyszczenia materiałów, co zapewnia uczniom naukę i zabawę w optymalnych warunkach.


  • Dzieci starsze i młodzież zapraszamy na ciekawe kursy komunikacyjne oraz warsztaty językowe pozwalające na wszechstronny rozwój kompetencji językowych. Prowadzimy również kursy standardowe przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych i wstępnych na uczelnie wyższe.