Angielskie książki dla dzieci

Miło jest nam Państwa poinformować, że od tego roku nawiązaliśmy współpracę z angielskim wydawnictwem Usborne – zdobywcą tytułu Najlepszego Niezależnego Wydawnictwa Roku 2014 oraz Najlepszego Wydawnictwa Książek Dla Dzieci W Roku 2014 w Wielkiej Brytanii.
Różnorodna wielokolorowa oferta USBORNE stanowi wymarzoną pomoc i wsparcie w procesie edukacyjnym dzieci. Państwa dziecko pokocha te pięknie wydane i pełne mądrych treści książki. Bawiąc się, przyswoi wiele słów, konstrukcji gramatycznych i zdobędzie informacje o otaczającym nas świecie w języku angielskim. Każde dziecko, niezależnie od wieku, znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.
W skład oferty wydawnictwa Usborne wchodzi niezliczona ilość pozycji: atlasy, słowniki, książki i albumy tematyczne, książeczki z naklejkami, kolorowanki, readersy z CD (już od poziomu elementary) i wiele innych pięknych i bajecznie kolorowych książek dla dzieci we wszystkich grupach wiekowych.
Książki te dostępne są tylko i wyłącznie za pośrednictwem bezpośrednich przedstawicieli i stanowią wspaniały prezent na co dzień oraz na urodziny, święta czy komunię.
Zapraszamy do współpracy wszystkie państwowe i prywatne szkoły oraz przedszkola a także klientów indywidualnych.
Oferta: www.usborne.com

Kontakt z Niezależnym Przedstawicielem Wydawnictwa Usborne: sophiasenglishbooks@gmail.com